| miauu a întrebat:

este careva din botosani?

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

In partea de sus a paginii da clic pe "comunitatea", iti va apare pagina cu clasamentul userilor (Rank), deasupra la "utilizatori suspendati " tasteaza " Botosani "si da clic pe "cautare ", iti vor aparea toti userii din Botosani.Succes!

| Leea1234 a răspuns:

Eu sunt din botosani, mai exact dintr-o comuna foarte aproape de orasul botosani!

| ellene a răspuns:

Si eu tot de pe aici happy

| miauu explică:

Pai vreau sa-mi fac ceva prieteni din botosanibig grin

| miauu explică:

Eu am 15 ani.
daca vrea careva sa vb pe mess s-au poate sa iesim la o plimbare. dati pm si va dau id meubig grin

| miauu explică:

Am 15 ani daca e cineva interesat sa vb pe mess poate la un suc etc... dati-mi pm si poate mai vb pe mess

| Kidu a răspuns:

Si eu sunt din Botosani.
Te putem ajuta cu ceva?hee hee

| NEC a răspuns:

Tot din bt id: david_marian92

| DeyuXd a răspuns:

Si eu sunt din bt:X

| LeOo a răspuns:

Eu sunt din Botosani... daca vrei iti dau id-ul meu prin mesajhappy