| anonim_4396 a întrebat:

Este greu sa inveti sa cosi la masina? aveti experienta in asa ceva? am 15 ani si trebuie sa invat, acum in vacanta sa cos la masina

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu e foarte greu. Trebuie, mai intai, sa iei o carpa oarecare pe care sa te obisnuiesti sa tragi drept si sa-ti reglezi apasarea pe pedala. Trebuie sa fii atenta la degete, sa nu te intepi, dar greu nu e. Eu am invatat cam intr-o zi.

| mona a răspuns:

Nu este greu mai ales daca iti place sa cosi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca stii sa cosi drept sau dupa contur, nu mai este greu. E bine sa stii sa cosi la masina. Chiar daca nu faci o meserie din asta, poti sa faci mici lucrari, reparatii, pentu familie. Astfel faci si economii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Nu e greu de loc, succes la treaba.

| 7QA3 a răspuns:

Nu este foarte greu, trebuie doar sa prinzi miscarea si sa fii atenta la contur. Succes!