| Alina999v a întrebat:

Este posibil ca atunci cand iesi de pe Whatsapp sa ramai conectat inca 2, 3 minute dupa aceea?
(Pentru ca eu am iesit de pe Whatsapp, am oprit si internetul si o persoana mi-a aratat ca eu inca eram conectata)

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Este posibil ca inca sa mai ramai conectat pentru altii pana li se actualizeaza si lor ca daca or avea date mobile.

| siriusblack98 a răspuns:

Le apare lor mai greu actualizarea ca tu esti offline din cauza internetului slab (al lor, nu al tau).Mai ales daca folosesc datele mobile te deconectezi azi, le apare maine.

| kar1GaNNN a răspuns:

3-5 minute în funcție de internet, vei mai ramane conectat si dupa ce iesi.

| AnonimaPff a răspuns:

Majoritatea retelelor sau aplicatiilor de social asa fac, dupa deconectare, in general, mai apari conectat 4 minute.