| spaikizz a întrebat:

Este sigur sa dai comanda de carti pe site-ul librarie.net? Adica daca eu comand o carte o sa o primesc? Si cum o platesc?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este firmă serioasă, am comandat şi eu şi am achitat la ridicarea coletului care vine în câteva zile lucrătoare.
Pa, pa.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Da, e sigur, am comandat, am primit, m-au anunţat dacă ceva nu mai era în stoc.Se primesc prin poştă ori prin curier, plăteşti la primire, detalii găseşti şi pe site http://www.librarie.net/informatii.php?s=3

| spaikizz explică:

Dar, se achita exact suma care o scrie acolo sau se mai adauga si plata pentru transport?