| AndreeaZM a întrebat:

Este un tip care si-a dat seama ca il plac.,,, si mereu cand vorbeste cu fostele mele prietene sau cu alte fete. dupa aia se uita la mine ...De ce face chestia asta? Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-te in situatia lui. Tie nu ti-ar placea cand stii ca cineva te place? Nu te-ar face sa te simti bine? Exact asta e motivul pentru care el se uita la tine asa des.

El se uita la tine sa vada daca il privesti, daca il placi. Isi alimenteaza cumva senzatia asta placuta verificand mereu daca te uiti dupa el.

Asta nu inseamna ca si el te place, spune doar ca e interesat sau ca ii face placere sa stie ca te uiti la el big grin Se simte bine si important cumva.