| Elena1234456 a întrebat:

Este un utilizator cu acelasi nick-name ca si al meu (tot "SoL"). Ce este de facut happy? Nu vreau sa ne confunde lumea big grin.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita.Crezi ca are cineva timp sa confunde "ceva"? Eu vad in treacat unele chestii raspund si trec mai departe. Ce conteaza nikul? Mai mult conteaza ce gindeste.Sar'mina.

2 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Contactează-l/o şi vorbiţi despre asta, poate acceptă să şi-l schimbe(dacă tu ai vechime mai mare) ori să-şi adauge un 2, sau altceva care să vă deosebească, ori pune tu ceva gen "original, genuine, the one and only", nu-ţi mai schimba fotografia fiindcă asociem numele cu poza...sunt mai multe variante...

| andreiyo50 a răspuns:

Iti faci un alt cont cu un alt nume.