| Alex a întrebat:

Etnobotanice sunt sau nu sunt cocaina, marijuana, hasis, heroina?

3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Marij. si hasis-ul nu dau dependenta daca se fac pauze lungi.restul dau si etnobotanicele sunt cele mai jalnice posibile chimicale pe care numai un om fara minte ar putea sa le consume

| KillerNrOne a răspuns:

Off:Vai de capul vostru. Dark tu te auzi c zici,stii ce este marijuana, habar nai ce scrii, vb doar ca sa te afli in treaba marijuana extract dintr-o plantarolling on the floor)
On:de in primul rand marijuana nu ste nici macar pe sfert la fel de nociva decat tutunul si alcoolul. Daca vrei sa fumezi ceva fumeaza iarba nu o sa mori niciodata.etnobotanicele sunt niste *** tot c fac e nociv.NU PUTETI COMPARA MARIJUANA CU ETNOBOTANICILE SI VORBITI DACA NU STITI.

| dark_9812 a răspuns:

Etnobotanicele, din cate stiu eu se refera la orice fel de drog care este extras dintr-o planta. Asa cum este si cocaina, marijuana etc.thinking