| miasdbnqwyiudnwqiygu a întrebat:

Eu am laptop si foloseam mouse'ul incorporat. Dar nu stiu nu'mi mai mere sa selectez cu partea aia "touch" ci doar sa misc sageata. Ce as putea sa'i fac? Ms la toti

2 răspunsuri:
| CatGirl a răspuns:

Si laptopul meu avea aceeasi problema.Am folosit dupa aceea un mouse normal. Dupa un timp mi-a mers mouse'ul incorporat iarasi. happy Ciudat lucru.

| cristina12310 a răspuns:

Pai si eu aveam un mouse cu infrarosu si o luase razna eu dadeam sa se duca intr-o parte el se ducea in cealalta sau nu se misca deloc pana cand am luat unul nou si s-a rezolvat problema