| Kernyng a întrebat:

Eu am un blog si vreau sa pun la el sa se vada cati oameni sunt intrati si cati sunt in total! dati-mi un site si spuneti-mi cum sa fac acest lucru!

1 răspuns:
| Darly a răspuns:

Depinde ce blog ai, de exemplu pe blogspot ai sus undeva dupa ce te autentifici design, de acolo ai niste functii printre care si statistici, intri acolo si iti apare cate vizualizari ai avut, tara de unde a fost accesat blogul precum si site-ul de pe care a dat click pe link.Pe wordpress sincer nu stiu. Sper ca ti-am fost de folos