| anonim_4396 a întrebat:

Eu as vrea sa imi fac un blog, despre ce as putea scrie?

5 răspunsuri:
| iDizzySmile a răspuns:

Despre ceva original prin care sa ajuti sau despre pasiunile tale, sau blog cu sfaturi sau chestii amuzante, orice iti place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Despre tine, despre viata ta, despre intamplari idn viata ta etc!

| Brotacelul a răspuns:

Pai vezi intai tie despre ce-ti face placere sa citesti/vorbesti si pleci de la asta. Conteaza enorm sa fie un subiect care-ti place...
Ca si platforma eu as recomanda www.ucoz.ro - din perspectiva mea au un mare atuu cu forum.ucoz.ro unde gasesti multe materiale si persoane gata sa te ajute...

| CosminC86 a răspuns:

Despre gloria maresalului Antonescu si despre sacrificiul sau pentru tara.

| adywow a răspuns:

Blogurile despre viata de zi cu zi ce ti se intampla si peste ce dai, sa scrii zilnic cate ceva prind destul de bine parerea mea