| Robert160 a întrebat:

Eu mă cam gândesc la sinucidere. Tu te gândești sau te-ai gândit vreodată?

7 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Da m-am gandit si am si avut tentativa pentru ca am fost depresiva.

| SilentRain a răspuns:

Uneori nu vad sensul de a continua mizeria asta numita viata

| CleanHeart a răspuns:

Cee?
Cum sa-i permit la viață sa se scape de mine?
Nu domnle, mai am multe de făcut pe aici prin iad laughing

| Theo94 a răspuns:

Nu, oricum nu e nimic dupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| VictorJulien a răspuns:

Nu,eu sper la un viitor mai bun nu imi otravesc mintea cu ganduri din astea nocive

| jakkyjakk a răspuns:

M-am gandit de multe ori. Ba chiar m-am taiat la mana in timp ce ma certam cu mama...dar iti spun sincer nu merita sa faci acest lucru. Viata este frumoasa trebuie traita!