| anonim_4396 a întrebat:

Există fete sau băieți care nu au fost niciodată intr-un club sau într-o discotecă?
Ce părere aveți despre ei?

7 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Am o parere buna.
Nu am fost intr-un club sau discoteca pana la 19-20 de ani(poate chiar mai mult).
Aveam prea multe activități care sa imi ocupe timpul ca sa ma atragă sa merg.
Pentru mine cei care nu merg ori au activități ori poate parintii nu ii lasă.
Nu-i condamn ca exista multe moduri de socializare fără discoteca.

| Celcestietot a răspuns:

Da bineînțeles că există. Îi văd tot ca pe niște oameni, nu am o părere rea.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu pierd nimic.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am fost niciodata si nici nu intentionez

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Sunt oameni normali.

| sunset10 a răspuns:

Am 18 ani, nu am fost nicioadata si nici nu ma atrage laughing Poate mai demult ar fi fost distractiv, dar acum sunt doar libidinosi care te ating si iti bat apropouri. Sincer nu ma tenteaza, desi uneori as vrea sa ies cu prietenele. Eu una nu imi asum niciun risc :-s