| BUBULINA a întrebat:

Exista o intrebare careia nu ii gasiti raspunsul?

Răspuns Câştigător
| kathessa a răspuns:

De ce exista copii bolnavi, care se sting de cancer sau leucemie...

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

De unde vine Mos Craciun?big grin

| Flav a răspuns:

De ce exista atata invidie, mitocaneala, rautate si nesimtire.

nony
| nony a răspuns:

Am eu o nelamurire. Daca ai venit din concediu, de ce nu pui Bubulina-a-venit?hee hee.kiss

| BUBULINA explică:

@Psihoyounger iti raspund eu
pentru ca sunt foarte egoisti/avari /rai...
si se gandesc de cat la ei
sa le fie doar lor bine
mai nou si-au cumparat laptopuri super scumpe din bani nostri happy

| BUBULINA explică:

@flav rautatea si ividia vin din inima
iar nesimtirea e vb de cei7 ani de acasa

| Psihoyounger a răspuns:

Da. De ce in Romania lucrurile nu pot merge niciodata bine? Si de ce politicienii nostri nu se preocupa de tara?

Psihoyounger

| alexdop21 a răspuns:

Eu cred ca e asa :
Cate intrebari atatea raspunsuri, si pentru ca si unei intrebarii careia nu ii stii raspunsul dar esti oblicat sa il spui poti spune simplu
:"nu stiu " si ai incheiat problema!

| asya a răspuns:

Da! Ce e dincolo de moarte?