| c0okie a întrebat:

Exista profesori nebuni care profeseaza?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant, doar au aparut cateva cazuri la stiri care profu sa dezbracat in p. a goala in fata elevilor, la o profesoara ii place de un minor de 15 ani cu care vrea sa aiba relatii sexuale, altul de la liceu face sex cu profa de romana ca sa il treaca...si multe alte cazuri.

| Libelle a răspuns:

Fiecare profesor are nebunia lui.
Stiu ca exista profesori care vin beti la oare(al meu de geografie, civica si istorie)
Se duce la bar dimineata, bea 2-3 beri si vine euforico-nervos la scoala

| luiza a răspuns:

Cu siguranta un om nebun nu poate fi profesor! Nu cred ca termenul nebun este ceeace ii caracterizeaza pe profesori care nu sunt tocmai cum se cere sa fie un profesor. Sunt mai degraba plini de ei, avand siguranta ca pot face ce vor ei cu elevii carora le predau, ca doar ei pun notele in catalog, nu?

| c0okie explică:

Adica diriga mea e o comunista si jumatate.suntem singura clasa de a 10`a care poarta uniforma din tot liceul si cei mai tocilari... uniul dintre profii` de sport e obsedat sexual, cand are ocazia pipaie ceva, proful de istorie are 4 operatii la cap si profa de biologie sparge topurile laughing vorbeste singura si pe strada si la ore. e ciudata rau, stie cartea pe de rost.am impresia ca e asa de la prea mult invatat ca am mai auzit asta big grin aia chiar e debila zau straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Sunt, dar in cazuri foarte rare, de exemplu eu am profu de religie tacanit, adica este obsedat sexual( a atins sanii la 2 fete in scoala mea) plus ca nu stie sa citeasca la catalog si are o mecla de redus mental, el a venit cu ajutorul partitului si nu stie absolut nimic, pana si ceilalti profesori au observat!

Pa, pa.