| TheToxicNightmare a întrebat:

Exista useri de pe acest site care au mai multe intrebari decat raspunsuri? dati-mi cateva exemple, daca sunt.

Răspuns Câştigător
| Klara a răspuns:

Da, era Sunshine ala/aia care punea intrebari tampite, dar multe... rolling on the floor

3 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu cred ca sunt. cel putin nu printre cei care au o activitate zilnica pe site. Dar sunt mulţi care si'au făcut cont doar pentru a pune o întrebare şi nu au dat răspunsuri sau au 3-4 întrebări şi niciun răspuns.

| dienuk a răspuns:

Poate da, poate nu, dc nu te uiti singur la profilele tuturor sa vezi!
Nimeni n-ar face asta doar pentru o fundita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Or fi. Cine dracu' sta sa-i numere? laughing