| PamPamRawwr a întrebat:

Exista vreun episod din Naruto Shippuden în care se sărută Naruto cu cineva? sau, şi mai bine, în care se sărută Gaara sau Sasuke? cu orice fată, nu contezăwinking Vă rooooog puppy dog eyespuppy dog eyes :X:X:X:X

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nup straight face

| cupcake02 a răspuns:

Exista hentaiuri.

| wizopo2 a răspuns:

Naruto e sarutat de una Fuuka prin episoadele de la 70 - 80 parca

| 拉维尼亚 a răspuns:

Naruto se saruta cu o fata, mai exact ea il saruta, atunci cand era Naruto, Ino, Shino si Anko pe insula aia unde facuse Orochimaru in trecut experimente pe oameni ca sa-i transforme intr-un de oameni subacvatici. Stiu ca erau 3 insule acol, dar nu mai stiu cum se numesc. Ei fiind in barca au fost atacati, Naruto a cazut in apa si era sa se innece, dar ultima fata (nu mai stiu cum o cheama) pe care s-au folosit experimentele alea si care era hartuita de toti deoarece era consiterata un monstru marin pentru ca a fost vazuta intrand de multe ori in apa si nu mai iesea la suprafata. E era foarte bandajata ca sa nu i se vada solzii. I-a facut resuscitare lui Naruto ca sa nu moara pentru ca el o aparase odata de niste copii rai care aruncau cu pietre in ea. Mi-am amintit ca o chema Isaribi pe acea fata