| Andrusccaaa a întrebat:

Explicati-mi si mie cum pot face inima aia la o poza, la photoscape, va rog pasii, cum ar fi : http://www.facebook.com/....../photo.php :) e doar un exemplu, dau funda

Răspuns Câştigător
| JohnnyJohnny a răspuns:

PhotoScape+editor+alegi pozabig grin dupa dai jos acolo unde scrie home, object. apesi pe object si dupa dai la prima iconitza "se vede micut munti+soaretongue" daca ma intelegi acolo daca apesi o sa-ti apara mai multe chestii... apesi pe "pencil" si o sa-ti apara mai multe "desene"dai mai jos si ultimele sunt cu inimioare:X...si dupa trebuie sa dai tu pe acolo sa faci inimioara mai marewinkingte descurci tubig grin