| DanyDnyDny a întrebat:

Fetelor,ce vă atrage la un băiat? Adica aspect fizic,caracter,gândirea, comportament etc

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Degeaba le intrebi, ca teoria nu se lipeste deloc in practica.
Ele nu cauta ceva anume, se trezesc atrase de cineva la intamplare, pentru lucruri banale sau deosebite.

| Nirvanaaa a răspuns:

Fizicul nu prea. Am renunțat sa am un tipar. Toți băieții de care mi-a plăcut nu semănau cu acel tipar, așa ca nu mi-am mai format unul.
De obicei gândirea și comportamentul. Îmi atrage atenția când găsim ceva în comun despre care sa vorbim.
Trebuie sa fii pe aceeași lungime de unda cu omu'.