| NuAmGăsitNume a întrebat:

Fetelor, daca vine iubitul vostru la voi si zice : "Fa`ma sa rad" ce ii ziceti sau ce faceti?

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Ce sunt eu? Bufon? Daca vrea sa rada sa se duca la Jim Carreylaughing
Simplu,l-as face sa rada, nu e greuthinking, gasesc eu ceva.Imi plac barbatii care stiu ce vorlaughing

4 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Imi permit sa ma bag, desi sunt baiat. "Nu sunt bufonul tau!"...

| BlackCoffe a răspuns:

Pai ce naiba sa ii spui : Nu sunt clovn! Ce? Ai ajuns sa-l faci tu sa rada laughing.

| NoMusicNoLife24 a răspuns:

Eu una as incep sa rad inaintea lui

| Andrei19_7761 a răspuns:

Iti dai pantalonii jos.