| inna a întrebat:

Fetelor pe care l-ati alege: un blond cu ochii albastri sau un brunet cu ochii caprui?hee hee

Răspuns Câştigător
| Maria_3931 a răspuns:

Blond cu ochii albsastrihappyfireste xoxo A

24 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Ce se aduna fetele sa-si spuna dorintele laughing

cami
| cami a răspuns:

Brunet cu ochii caprui.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Brunet cu ochi albastrii laughing... rar gasesti asa ceva happy

| nobody_9468 a răspuns:

Cu siguranta blondullaughing

| Klara a răspuns:

Blond cu ochi albastri :X

| Marii a răspuns:

Brunetul. blondul. Un blond cu ochii verzi am voie?blushing

| jane_5414 a răspuns:

Brunet cu ochii caprui.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Sa-i vad. si dupa iti ziclaughing. da parca as renunta la cel ''blond!`

| Aries90 a răspuns:

Unul care are caracter si care ma place.

| alina_1602 a răspuns:

Blond cu ochi albastrii happy

| yellowalien a răspuns:

Brunet cu ochi capruiwinking

| buburuzaucigasa a răspuns:

Asi alege pe cel cu, care ma inteleg mai bine si ma potrivesc.

| andreea93_9801 a răspuns:

Un blond cu ochii alabstrii si bronzatX:X:pfflaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunetul cu ochii capruitongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P'ala care ma respecta si ma place fara dubii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a zis o fata ca ar alege si un in color dar cu 24 cm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunet cu ochi verzi?batting eyelashes Se poate?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe fete adora baieti cu ochii albastri pot fi multi dar nu specifica si de fizic si fata lor eu sunt brunet cu ochii albastrii :X si asi dori o fata la fell :X am face un cuplu de minune am 17 ani. ploiesti big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bloooooooooooondul, logic! prima mea iubire avea ochi albastrii... love struck te pierdeaaaaaaaaaaaaaaaaaaai in ei si mi se inmuiau picioarele numai cand il vedeam (sau ii auzeam vocea). big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonduuuuuuuul, logic! prima mea iubire avea ochii albastrii love struck. ma pierdeam in ei si mi se inmuiau picioarele cand il vedeam sau ii auzeam vocea. inima mi se facea cat un purice numai cand ii pronuntam numele... big grin mda. e faina dragostea. pacat ca iti zdrobeste inima si te lasa sa zaci la pamant in propriile-ti vise -irealizabile -. sad [ik] big grinbig grinbig grin

| blonduutzz a răspuns:

Pai eu m as alege pe mine! blond cu ochi albastrii. dar nu am voie! laughing

| marr07 a răspuns:

Un roscat cu ochi capurilove struck

| marr07 a răspuns:

Un roscat cu ochi capuruismug
love struck

| titus_2053 a răspuns:

Ce vezi asa frumos la un barbat blond cu cohii albastri?