| Ensiferum a întrebat:

FETELOR! Va plac baietii/barbatii care consuma alcohol? Daca nu de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu? Sigur nu le cheama Mona, eu doar pe ea am vazut sa-i placa de barbati care beau, zambeste de fiecare data cand te vede ca inghiti alcohol.

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu suport barbati ce consuma alcool.
Daca bei o bere pe terasa vara nu am o problema dar sa consumi alcool zilnic sau regulat nu suport.Am un tata betiv si am avut o copilarie foarte nasoala din cauza betiilor lui.
Nu suport sa simt cum pute drojdia, cum se leagana de colo colo, cum vorbeste prost si fara rost si multe altele.

| SilentRain a răspuns:

Nu, detest alcoolul si
oameni care il consuma excesiv

| HazelEyes77 a răspuns:

Cum sa mi placa? Cand vine acasa pe 3 carari duhnind de la o posta a alcool si daca ai ghinionul devine si violent verbal...o placere nu i asa?

| Victoria18 a răspuns:

NU! Pentru ca inseamna ca sunt niste destrăbălaţi. Iar atata timp cat eu nu consum el de ce sa consume?