| Rux_5597 a întrebat:

Fetelor. va plac baietii de cartier?happy Daca da.de ce?

Răspuns Câştigător
| LaMisto a răspuns:

Mie imi placbig grin ...si apropo la ce a zis DolceMada, asta nu inseamna ca toti sunt nesimtiti ma fatawinkingsi niciodata nu spune niciodatalaughing

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Hmmm...nu straight face Nu imi plac.

| Orannginna a răspuns:

Nu. big grin
Eu prefer un baiat cuminte, linistit. Dar trebuie' sa respectam gusturile tuturor, nu? happy

| M.madallina a răspuns:

Nu, deloc.nu vreau ca prietenul meu sa fie un nesimtit si sa imi fie rusine cu el! in niciun caz!

| betty17 a răspuns:

Nu imi placstraight face

succes

| g3orgy a răspuns:

Nu. nu un baiat golan care sa n-am incredere in el sa faca tot felul de prostii. nici un baiat sfant dar unul care sa fie amuzant cumintsel cu limitele bunului simt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Vagabonzii ăștia? Doamne, te știe tot cartierul dacă ai călcat strâmb!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...fiecare baiat care sta in oras e "baiat de cartier".