| adellina a întrebat:

Fetelor va place telenovela "In Numele Iubirii"?:X. ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Andreea_8014 a răspuns:

. da e frumoasa.happy
Ieri plangeam atat de tare, cand plangea si Paloma;.sad

p. s: sunt foarte sensibila.sad

7 răspunsuri:
| ing. a răspuns:

Buna deyutza.Ador telenovela "In numele iubirii"
Este singura telenovela de pe postul Acasa pe care o urmaresc.
Imi place mult de Paloma, si ador melodia de la generic a Laurei Pausini.
Sarbatori fericite in continuare!kiss

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

O telenovela foarte frumoasa mai ales melodia lui Laura Paussini-cambio no:X este superba
Nu o suport pe matusa lui Paloma nici pe Romina nici pe mama lui Emiliano 2 istericebig grin

| Minty a răspuns:

E frumoasa telenovela
dar si dona barbara imi place

| dewtsa a răspuns:

Da, o urmresc chiar acum. este intr-adevar o telenovela superba... :X:X:X

| Ingerash_9146 a răspuns:

E super:X. Mie chiar imi place.
Uneori imi vine sa plang.
Mai ales cand a murit Macarenasad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E telenovela mea preferata...Am crezut ca in sfarsit ma pot bucura si eu de asa o iubire ca intre Paloma si Emiliano.Cum o vrea Dumnezeu... speranta moare ultima intotdeauna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumoasa telenovela... e singura care o urmaresc...sad