| anonim_4396 a întrebat:

Filmul 2012. thinking o mie si una de intreabari..., hai sa ma aflu si eu in pas cu moda. Ce v-ar determna sa il vedeti? povestea acestui film sau... efectele speciale, sau insusi titlul? Pareri, argumente, critici.

6 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Efectele speciale si actorii, sincer nu mi-a placut cum s-a terminat. este o poveste tipica de arca lui Noe, dar moderna. Mi-ar fi placut sa moara toate persoanele de e `pamat. Mesajul a fost clar: daca nu ai bani mori, daca ai traiesti.

| Pho3nix a răspuns:

Poi in primul rand ma intereseaza povestea filmului.
Apoi ma intereseaza foarte mult si efectele speciale...eu sunt fan al filmelor SF.

| Bishop a răspuns:

Da' eu nu l-am vazut laughing

| rozalia25 a răspuns:

Efecte speciale.

| Tn a răspuns:

Povestea asta imi place mie cateodata se intampla sa fie titlul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu sunt precis ca va fi chiar in 2012 sfirsitul lumii.