| midnight a întrebat:

Fratzilor, am un telefon samsung corby, de la care am primit 3 carcase printre care si una alba. vreau sa ma apuc sa o designez eu, sunt bune marcarele permanente? exista marcare permanente colorate? si vreau si eu niste idei, cam ce as putea desena pe o carcasa(fara inimioare, roz, si alte lucruri siropoase...) FUNDA!

1 răspuns:
| Lylia a răspuns:

Pai depinde de marcar si de materialul din care este fabricata carcasa, dar in general nu ai problemebig grin poti desena un peste cu mai multe culori si care scoate niste bule pe gura, sau sa conturezi o luna si sa colorezi pe langa( poti lasa si spatii pentru stele), mai poti sa desenezi un caine/ un lup, sau insigna echipei cu care ti ( daca esti microbist/a); de asemenea poti sa desenezi o fata (nu un chip complicat, gen emoticoanele de la mess), sau ceva facut din diferite numere asezate in toate pozitiile, o minge colorata ( e mai usor de desenat), sau daca esti ecologist merge sa desenezi un pamant tinut intr-o mana si un porumbel. Daca niciuna din astea nu te incanta, imi poti da mesaj ca iti mai trimit eu cateva ideibig grin Sper ca te-am ajutat!