| izab3llaa a întrebat:

FUNDA! Am si eu o problema... am un telefon Nokia 2330 classic, si nu imi merge netul pe el. Este cumparat de la Vodafone, dar este decodat si folosesc cartela de Orange. Mi-am trimis setarile de la *100# pentru internet, iar cand vreau sa le instalez imi spune ca am memorie insufucienta, si mi-am sters absolut tot din telefon. Nu stiti oare ce poate sa fie? Sau cum sa fac sa imi mearga netul? ( nu am nevoie de setari! setarile stiu cum sa le fac, vreau doar o solutie pentru faptul ca imi apare mereu memorie insuficienta ) Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Sebastian11x1 a răspuns:

Da-i o resetare la telefon, si incerci dupa

| SweetCelebrity a răspuns:

Dragutsa Internetul merge doar pe cele querty, touchscreen si in general cele pe shine, nu pe clasice.