| Bubi19 a întrebat:

Buna. Îmi puteți da niște întrebări pentru. ask.fm? Adica sa nu fie întrebări stupide sau asa. Sa fie întrebări mai noi, mai bune. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adică întrebări noi? Pe unde ţi-ai mai uitat şi tu capul? Adresezi întrebări ce te frământă, persoanei respective. Nu ne întrebi pe noi ce să-l întrebi pe X. Oricum, am văzut destule întrebări similare ca aceasta. Useri plictisitori ce sunteţi şi fără pic de imaginaţie...

Răspuns utilizator avertizat
| Bianca888 a răspuns:

In viziunea mea, ask.fm e un fel de oracol asa ca poti pune si intrebari de genul: Care este felul tau de mancare favorit? Ce parfum folosesti? Ai iubit/iubita? Daca ai fi putut sa-ti alegi tu singur numele, ce nume ai fi ales?
Cat timp petreci cu prietenii? Care este cea mai amuzanta intamplare impartasita cu prietenii? Zi o replica a unui profesor. Ce tipuri de oameni te enerveaza? Situatie: Ce ai face daca ar trebui sa mergi la soacra acasa si ar trebui si sa te descalti si ai stii ca ai sosetele rupte? laughing‎ Care este cel mai frumos lucru pe care l-ai oferit cuiva? Dar pe care l-ai primit?‎

Sper ca te-am ajutat. Funda?