| andreiutzucu a întrebat:

FUNDA celor care joaca farmerama ce plante da la niv 28,(dupa albastrele), 30, 34-----iar la animale de puteti la 26 si 38 sau macar 26 ce primesc?

Răspuns Câştigător
| kynleiii a răspuns:

Dupa albastrele vin urmatoarele: agrisa, varza furajera
pai.la animale sunt urmatoarele (iti zic animalele de la inceput):gaini, iepuri, capre, rate, curcani, oi porci vaci, cai, pesti, albine, struti, elani(ultima nu stiu ce este).
funda?

4 răspunsuri:
| kynleiii a răspuns:

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa albastrele vin asa : agrisa, fasole, varza furajera, lalele, ciuperci, pepeni si cam atat eu sunt nivel 44 si cam atat mi-a dat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paulsmecher234 la nivelul 53 primesti rapita nu afine

| paulsmecher234 a răspuns:

Deci la lv 28 agrise la lv 30 fasole la lv 34 varza furajera la lv 36 lalele la lv 40 ciuperci la lv 42 pepeni la 46 dovleci la 51 sparanghel la 53 afine la 57 crini la 63 alune de padure la 66 trandafiri la 70 pitaya