| AbeautifulMind a întrebat:

Funda! Cum vi s-a parut serialul Lost? Ce v-a placut la el sau nu v-a placut? Care a fost personajul vostru preferat si de ce?

2 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

Mi-a placut serialul "Lost", dar in fine, nu l-am vazut pe tot, am vazut cateva episoade doar.
Eram mic cand ma uitam, imi amintesc ca asteptam sa apara fiecare episod cu nerabdare, fiind mic mi se parea foarte interesant, cred ca si acum mi se pare interesant, dar nu ca atunci.
Imi placea tipa aia laughing Era buna, avea si personalitate.

| 393Dan a răspuns:

De doua ori am incercat sa ma uit la el si tot nu l-am finisat. Mi-a placut serialul atat timp cat era axat pe aspectul de supravetuire in jungla, insa cand au inceput sa introduca toata magia ceea si al doile trib si oameni din viitor/trecut cam incepusem sa-mi pierd din interes. Prima data m-am oprit cand personajul meu preferat a murit x.x Si am zis la naiba cu serialul asta, oricum nu-mi mai pare asa interesant, dar pe deasupra inca si l-au ucis pe #######(nu vreau sa dau spoilere, insa cred ca-ti dai seama cine e, daca-ti spun ca a murit sub apa).
A doua ora am zis sa-l i-au de la capat si sa-l vad pe tot in vreo 2 saptamani, insa m-am oprit la sf sezonului 4 ca nu-mi mai era interesant. Era prea incurcat si plus nici nu mai era despre supravetuirea pe insula, era parca cu totul alt serial.