| Viviannnnnna a întrebat:

Funda big grin Vreau sa imi i.au un animal de casa big grin am un rottweiller O_O imens laughing dar mai vreau ceva puppy dog eyes
am avut : broscute de apa love struck.
pesti
pisici [ NU MAI VREAU laughing ]
caini hypnotized o gramada
papagal [ Nici de asta nu mai vreau ]
Hamster puppy dog eyes [ mi-a murit... nu vreau nici de asta ca sa tec prin
suferinta.straight face
iepuri... [ nici de asta nu mai vreau O. O rolling on the floor ]

ce animale de casa aveti big grin?

P. S. sa nu credeti ca am avut toate aceste animale deodata rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| PetreConstanta a răspuns:

Bine ca ne-ai anuntat ca ma speriasem Ce sa spun Lista pentru animale de casa si de companie este mare Acum tu alegi ce mai doresti sa ai Dar sa le iei tot pe rand da? Bafta

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Multumesc

| FucktheSystem a răspuns:

Eu am un Porcusor de Guineea, cred va merita sa iti iei unul, adica sunt usor de dresat, destul de destepti si printre altele mai sunt si pufosi. big grin

| Viviannnnnna explică:

Doamne insemna sa am gradina zoo` straight face nu nu nu... laughing le.am avut PE RAND