| Dudu008 a întrebat:

Funda...salut am 12 ani si imi place sa patinez dar problema este ca nu ma prea pricep. ajutati-ma! nu imi dati chestii gen :cursuri de patinaj.prof...vreau chestii online

2 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Bună.
Păi nu îţi putem da poze, videoclipuri cum sa patinezi, inveţi singură! Este ca şi cum te-ai da cu rolele. Îţi dai drumul si inveţi.
Succes! Numai bine!

| katy99 a răspuns:

Incearca sa iti tii echilibrul de margine
daca ai role e mai simplu intai da cateva ture cu rolele apoi incearca la fel si pe patine dar ai grija
totusi e bine sa te insoteasca cineva care stie sa patineza si sa te ajute cat de cat