| lizy12iul a întrebat:

Fundaa! hey all ati auzit de vreo solutie(lichid) care se pune in ochii pentru a vedea, fara ajutorul ochelarilor? stiu ca nu e pentru mult timp doar pentru 24 de ore, eu am vazut la niste colegi si mi-au spus ca daca te dai cu acea solutie vezi fara ochelari

2 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Erau niste tratamente naturiste pentru micsorat miopia,nu le am la indemina,dar daca dai un pm,cind dau de ele, te tin la curent. Erau speciale pentru intarit muschiul ochiului, eu nu as abuza de picaturi

| m4s4cru09 a răspuns:

Da, numele produsului este ``Visine``! P.S Sper sa iti fie de ajutor!>big grin