| ~AleXa~ a întrebat:

FUNDITSSA... Vreau niste saloane sau bijuterii in Titan care sa imi faca gaura in ureche? Si cat cam costa o gaura? Si daca pretul e inclus si cercelul sau trebuie sa il cumpar eu separat?

1 răspuns:
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Buna! Eu mi-am facut si a costat 20 lei cu tot cu cercei...chestia e ca am facut infectie la ureche si acum nu mai port cercei straight face Si ii aveam de o luna.in fine, preturile difera, eu sunt din Neamt si mi-am facut la un simplu salon cu biguterii si amanet.Deci gasesti la un salon...
Sper ca te'am ajutat, Bye