| SrV40 a întrebat:

Google chrome sau safari? voi ce folositi eu momentan folosesc chromebig grin

3 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Pe notebook îmi merge mai bine Chrome, iar pe calculator Opera şi Safari.Nu pot alege, dar îmi place foarte mult Safari ca design, deci pot spune că are un punct în plus.
Sayonara!

| bdn23 a răspuns:

Eu folosesc Mozilla Firefox. Este un program de internet foarte bun. Si se misca si rapid, ti-l recomand. Dar daca m-ai punse sa aleg dintre safari si Google chrome, as alege Safari.

| pityku a răspuns:

Opera browser. iti trebuie putin creier sa iti dai seama ce abilitati are.