| anonim_4396 a întrebat:

Hai ca am mai vazut una pe site-ul asta...am vazut mai multe intrebari cu subiectul:"dau funda" pentru raspuns asta e doar o chestie de mituiala...numai pentru ati raspunde la intrebari... voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Andreea_7493 a răspuns:

Mentalitatea unor anumiti oameni... ce poti sa le ceri? Mie nu mi se pare cine stie ce o fundita de aia.important e sa ajuti persoana respectiva, dar vad ca anumite persoane cum spui si tu au inceput cu" dau fundita" etc ...cu ce ne ajuta ca se dau fundite?laughing

18 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Pai tocmai de aia le evit sau raspund la misto.

| Gabry a răspuns:

Eu le raspund, pentru ca au nevoie de ajutor!
Dar nu pentru funda...

| JustMeFlory a răspuns:

Noi suntem aici pentru a da raspunsuri bune, pentru ajutor...nu pentru fundita! Dar cei care pun asa probabil au impresia ca vor primi mai multe raspunsurihappy

| sorin a răspuns:

Si eu am raspuns la o asemena intrebare, dar din plictiseala exact cum sunt puse si aceste intrebari "dau fundita"

| sorin a răspuns:

Si eu am raspuns la o asemena intrebare,dar din plictiseala exact cum sunt puse si aceste intrebari "dau fundita"

| sorin a răspuns:

Si eu am raspuns la o intrebare, dar din plictiseala exact cu sunt puse si intrebarile "dau fundita"

| sorin a răspuns:

Si eu am raspuns la o intrebare,dar din plictiseala exact cu sunt puse si intrebarile "dau fundita"

| crisS a răspuns:

Da... au tot inceput sa apara pe site intrebari care se termina cu " dau funda" cred ca este datoria fiecarei persoane care a pus o intrebare sa acorde raspunsul castigator... e molipsitoare chestia asta la incput am vazut o intrebare de genu acum sunt cu zecile sad aiurea cred ca trebuie sa neglijam acest comportament neadecvat site-ului...

| YepIsSuspended a răspuns:

Unii pentru. ajutor, alti'i pentru. fundita...de unde sa ma'i sti?

| tukhey23 a răspuns:

Poi asta gradul de gandire,''in Romania'', draga oana! Eu zic sa te obisnuiesti... eu fac resurse happy

| frida0purple a răspuns:

Da.am vazut.
Cred ca zic' dau funda' ca sa aiba mai multe raspunsuri.

| faranume a răspuns:

U inteleg daca avem mai multe raspunsuri la o intrebare[sh unele sunt la misto] la ce ajuta?:O
Castigam cv...eu crd ca no

| Andreea_7493 a răspuns:

Zici ca e concurs" dau funda pentru...", fundite la promotie sau ce?laughing parerea mea rolling eyes

| asjdhkas a răspuns:

Este adevarat.
Eu cred ca este un fel de concurs.Sau un fel de lucru care il faci in timpu liber.Si da ai dreptate este o mituiala!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite... poate ma simt si eu cu musca pe caciula ca am raspuns la o intrebare de genu'...:-

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intradevar este o chestie de mituiala, dar functioneaza!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii oana, ma gandeam chiar ieri sa raspund cuiva care oferea fundita, ca nu este o gluma buna. Suna jenant, ca si cum ai scutura o oala cu graunte sa auda gainile si sa vina sa ciuguleasca. Suna a momeala sau haideti raspundeti, faceti concurs cei care ravniti o fundita cu orice pret. Nu cred ca sunt multi pe site care isi doresc cu disperare fundite asa... la norma, in speranta ca vor deveni experti, deci...

| biff a răspuns:

Eu sunt nou pe site.asa ca imi spune si mie care e treaba cu funda? big grin la ce ajuta? cu ce iti face viata mai buna?