| xoBridgetXO a întrebat:

Heeeey all! Ce parere aveti despre preselectiile de la Romanii au Talent? Care v-a placut cel mai mult? ^^ big grin

4 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Amuzantelaughing
Cel mai mult mi-a placut tipul din Bacau [bacauan de al meu, de aialaughing] Narcis, si mi-a placut grupul umoristic. Am ras cu lacrimilaughing

| Dean1996 a răspuns:

Sunt bestiale,chiar ma amuza,sincer fiecare e,,tare" si amuzant in felul lui,adica si cand vezi unul care nu are talent,razi,de exemplu pustiul ala de a cantat,,Poker Face" si Andra i-a zis,,Nu ai voce deloc" si el a raspuns,,Stiu" si s-a mirat:,,Stii?",deci am ras cu lacrimilaughing.
Fiecare moment e special daca nu, e amuzant, pentru ca.Romanii au talent! E evident!

| KaTyKISSyahXOXO a răspuns:

Mda...oarecum.Nu toti au talent! Mai ales ăia cu dansu'rolling on the floornu e cine stie ce sa te misti un pic pe acolo.in fine.Trupa aia de break-dance a fost putin mai sus in top.In rest, tampenii! Deja m-a plictisit aberatia asta!