| MistikkGirl a întrebat:

Heeeeyaa! :* Citeva site-uri interesante, si contra plictiselii.*Rogg Frumos, Frumos...ca` ma plictisesc de mor. Internetul asta a mare, dar totodata pentru mine este mic si plictisitor ` big grin big grin... + O funda mare maree!

Răspuns Câştigător
| saby0009 a răspuns:

Site-uri fashion de genul Prada, Armani, Cavalli, Dior etc. (acolo se posteaza colectiile noi).
Youtube (gasesti interview-uri cu tooooata lumea), PerezHilton.com -barfe, cauta manga-uri (benzi desenate japoneze- daca vrei iti fac si recomanndari).
Eu de plictiseala raspund la intrebari pe TPU laughing
Si desi ti-am spus toate astea, te sfatuiesc sa citesti o carte. E fun si folositor totodata!
Lovehappy