| Lariiiiiiiiiii a întrebat:

Heei.As vrea un nume pentru facebook. Dar sa nu fie cocalarlaughing. Adica am vazut ca acum e la moda sa pui litere la nimerealaa. Dar m-ati putea ajuta sa gasesc ceva potrivit cu Larii? Funda la cea mai bossa b-) :*

Răspuns Câştigător
| Danielicious a răspuns:

Eu zic să îți pui numele tău. E cel mai original. Dacă îți pui niște nume la nimereală nu te face cu nimic mai specială.
Nu mai confundați facebook-ul cu hi5-ul unde au apărut tot felul de pițipoance cu nume care mai decare mai idioate straight face.
Sunt sigură că tu nu faci parte din categoria de mai sus, deci.Fi originală cu ceea ce ai. Nu îți trebuie nu știu ce nume sofisticat oh go on

1 răspuns:
| ღspecialgirlloveღ a răspuns:

Buna!
♥ThELaRiiLoVe♥
asta e cel mai potrivit...
Fundita?