| BuBuKiiiD a întrebat:

Heei. Dau funda, vot si tot ce vreti daca ma ajutati! Deci. am un cont woozworld : -ddiv- si m`au banat cei de la woozworld. Povestea este ca cineva mi-a aflat parola si a facut nu stiu ce si acum sunt bannata. Eu iubeam foarte mult acest site :[. Cine ma ajutaa fac oriceee! Urgent. Pentru mai multe detalii cereti`mi id`ul printr`un mesaj. puppy dog eyes

1 răspuns:
| Aw3sometron a răspuns:

Iti faci un cont nou, dar de data asta pui o parola foarte puternica pe care sa n-o poata ghici nimeni si sa o gramada de timp sa fie hackuita. Ceva ca k2