| Mihaela2022 a întrebat:

Mi-am facut cont pe okazii.ro, dar nu merge activat cand intru sa ma loghez nu pot sa accesez site-ul imi spune ca trebuie sa scriu un cod la care eu il scriu si imi arata codul este incorect. Vreti sa ma ajutati? va trimit intr-un mesaj numele de utilizator si parola dupa care intrati sa-mi activati contul. Va multumesc mult

1 răspuns:
| pinguuina a răspuns:

Trebuie sa primesti un mail cu codul respectiv, pe adresa cu care te-ai inscris pe site si ala trebuie sa il introduci acolo ca sa ti se activeze contulhappy