| Djlsghtnquuw a întrebat:

Heei, vreau raspunsuri urgent! Deci, maine plec in italia, si azi le-am promis prietenilor ca o sa ies cu ei, doar ca maica-mea vrea sa mergem la niste rude, si o sa stam foarte mult, deci asta inseamna sa nu mai ies. I-am spus ca nu imi place sa imi vizitez rudele, dar tot nu vrea sa ma lase acasa straight face. Ce sa ii zic sa ma lase acasa?

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna o poti ruga frumos sa te lase sa stai acasa ca le-ai promis prietenilor tai si vrei sa iti ti promisiunea mai ales ca va fi ultima oara cand ii vei mai vedea, ma rog pentru o perioada de timp.Numai bine.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incearca sa aflii la ce ora pleaca maicata si tu pleci de acasa inainte ca ea sa plece la rude asa nu te poate lua cu ea.

| roxiboxi a răspuns:

Spune-i mamei tale problema. daca nu te lasa sa petreci cu prietenele tale roag-o sa stati pmai putin la rude si atunci cand ajungi acasa la tine cheamale pe prietenele tale la tine la un suc