| Alexandra_Macarei_1999 a întrebat:

Heeii... Vreau si eu niste statusuri de prietenie falsa... Multumesc, Dau fundita ♥!

Răspuns Câştigător
| TheDarkQeen13 a răspuns:

O prietenie care s-a terminat, Inseamna ca nici n.a existat de fapt. winking

mi-a fost alaturi zile bune si nopti grele. Cand plangeam din despartiti si vorbe rele. Dar ce a fost s.a consumat. Chiar nu ma mai intereseaza, asta a fost. S.a intamplat.

Si n.am nevoie de prieteni falsi in jurul meu, Pur si simplu dati.va foc, sunteti un simplu decor kiss

Tu 'prietena mea adevarata', Tu 'cea care nu m.ai mintit niciodata', M.am convins si de tine printesa mea, Cata incredere in tine am putut avea oh go on.

Acum am vazut si eu cat de Fake estiwinking. Si cum joci prietenii pe degete. Cu mine te.ai jucat printeso, Da stii vb aia, roata se intoarcewinking. Si bine iti facewinking

Ti'ai lasat toti prietenii, sperand sa.ti fie bine. Acum suferi din iubire, si stii ca nimeni nu'i cu tine;-j.

Am fost candva doua. Am cunoscut cu totul si cu totul o lume noua. Insa totul s.a schimbat, Iar tu nici macar acum asta n.ai Remarcat;-j.

Acum mi-ai aratat cat esti de Falsa;-j. De azi incolo, de tine numai imi pasa.

Si spuneai ca imi esti prietena. Acum se vede cat de mult oh go on.

Nu meriti nici macar o lacrimi de-a mea. Iar daca va mai plange una dintr noi, Tu sa fii aceea Printesa meawinking

Cine e destept sa. nvete, Prietenii au multe Fete. :]

Si m`am saturat de voi toti cei care va credeti 'PRIETENI ADEVARATI'. Da` pe voi va numar pe un singur deget, pe cel MIJLOCIU kiss

Si pe mine m`ai pierdut scumpa mea;-*, Sa nu. ndraznesti vreodata sa spui ca ai fost prietena meawinking

Ai avut langa tine, o prietena care iti vroia bine si care te ajuta in toate. Imediat cum te`ai vazut cu el, ai lasat totul deoparte

Funda?

1 răspuns:
| 97CaRmEn97 a răspuns:

Uite aici o intrebare asemanatoare cu raspunsuri bune---> http://www.tpu.ro/adolescenti/statusuri-de-prietenie-falsa/. Funda? :D