| SwEEtGiRlZ a întrebat:

HeeyhappyIn cateva zile e aniversarea celei mai bune prietene, si pe langa felicitari, chestii obisnuie vroiam sa ii fac cadou ceva mai special, ceva ce sa nu poata sa-l uite niciodata. Aveti idei de cadouri originale?big grin Mersi!

4 răspunsuri:
| irina41099 a răspuns:

Fa-i un album cu toate momentele frumoase un CD sau album

| andreeaoprea a răspuns:

Cumpara'i un pisoi mic si pufos:X daca are grija de el sigur isi va aminti mult timp... daca nu chiar mereubig grin

| BooMBouu a răspuns:

Pai poate fii si ceva virtual... poti sa-i faci un clip. Poate fii ceva semnificati dar cu pret mare, o bratara cu friends cu semnatura ta. Poate fii un lantisor din ala care e o inima impartita in 2... Daca iti place Fundaa:*

| Caralina9999 a răspuns:

Si eu daca ti-as spune sa nu te credthinking cu "In cateva zile e aniversarea celei mai bune prietene".Tu ca prietena? pai ce prieten/a te-ar pune sa faci mereu ce zice el? Niciodata nu m-ai ascultat.Nu-ti convenea trebuia sa nu mai stai cu mine si gatastraight face.Iti place sa te foloseti de oameni? Poate ca nu, dar de mine te-ai folosit, stateai cu mine numai cand n-aveai cu cine. Acum tot tu ai dreptate? Oricum prietenia noastra este o cauza pierduta...wave