| Voloaga_Teodora_1995 a întrebat:

Hei, am nevoie de ajutor rapid. Vreau sa fac cadou cuiva un colaj de fotografii inramat. Nu am nicio idee de dimensiuni si sunt paralela. Cum e mai bine: sa cumpar intai rama si apoi sa merg sa le spus ca trebuie sa incapa poza in rama, sau sa fac intai poza si dupa sa caut o rama in care sa incapa poza? Ajutor, va rog! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Cauti rama si apoi te ocupi de marimea pozelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

întâi poza.

| LuCiann_Ciluu_1996 a răspuns:

Sau poti sa mergi la un centru care scot fotografii si fac inramari pe loc!