| M' a întrebat:

Heihappyam o problema.gateam si s-a stins focul la aragaz eram in alta camera si nu mi-am dat seama cand am mers in bucatarie am stins aragazul si am inchis butelia. ce sa fac sa nu faca casa boom si sa cum sa aerisesc a iesit foarte mult gaz in bucatarie... pot sa aprind lumina?

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

Nu aprinde lumina în niciun caz, pentru că atunci, chiar va face "boom". Deschide toate geamurile din casă/apartament şi lasă-le o oră bună să se aerisească. Deabea atunci poţi aprinde lumina.Succes!

6 răspunsuri:
| zorialbi a răspuns:

Deschide geamul ca sa aerisesti, dar nu aprinde lumina!

| M' explică:

NU mai simt mirosu de gaz...

| M' explică:

A trecut o ora dar tot miroase a gaz:-ss

| sadness_8987 a răspuns:

O aprinzi numai dupa ce aerisesti ( deschzi geamu si usa si le lasi cateva minute pana numai simtzzi miros de gaze in camera) camera bine

| heartgrenade a răspuns:

Deschide toate geamurile si incearca sa faci curent...

| adrian062 a răspuns:

Acum sigur o poti aprindelaughing