| AndreeaLz a întrebat:

Hei, am un Samsung Galaxy mini 1. Si problema este urmatoarea : desi nu am poze, muzica, aplicatii ( absolut niciuna) sau mesaje, am doar contactele din cartela si atat, imi zice in permanenta ca am memorie plina, ca nu pot instala nimic, saunu pot deschide mesaje. de ce? sad sunt disperata. Nu stiu ce sa ii mai fac. sad Vreau macar un joc, sau sa deschid mesajele intelegeti voi. Deci intrebarile sunt :
1. De ce se intampla asta?
2. Cum pot remedia problema.

Răspuns Câştigător
| MaryMarya14 a răspuns:

2.incearca sa ii bagi un card de memorie, restateazal, scoatei bateria si mai restarteazal o data. Daca nici atunci nu merge, mergi la un specialist pe care il poti gasi la magazinele Orange/Vodafone/Cosmote (depinde pe ce retea esti)
1.probabil telefonul a fost infectat cu un virus, sau are o problema... nu sunt eu cea specialista, dar stiu cat de cat...

Funditaa? puppy dog eyes