| StrongHeart a întrebat:

Hei,ce ati face daca ati asculta o melodie rap si dintr-o data boom, 50 cent fredoneaza cu voi in camera? Ce ati face?
https://www.youtube.com/watch?v=Dwimc4cvUmQ&ab_channel=K eenanCahill

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Opresc melodia si ii pun Sandu Ciorbă

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aw. Pai daca nu l-as vedea cum intra si as omite faptul ca tin usa incuiata mereu... sa stii ca l-as scoate in pras sa imi faca cinste cu o masinuta faina big grin

| Celcestietot a răspuns:

Hello. Infarct, pentru ca nu se intra in camera fara sa bati la usa!

| Florin9Florin9 a răspuns:

Nu sunt fan, dar presupun că m-aș speria crezând că e o fantomă big grin