| AdelinaBeatriceRO a întrebat:

Hei! ce produse sa folosesc sau ce tip de piaptan...ca sa imi stea si mie parul asa https://www.google.ro/......ps?/search il am gen asa dar nu are volum sta gen lipit de cap,mersi, funda!

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Pai poti sa iti iei un sampon pentru volum, pe care il gasesti in orice magazin, apoi balsamul de par este foarte important, insa cel mai important este sa ai un ulei de par, pentru ca hidrateaza parul si nu o sa se arda.Eu folosesc ulei de argan, cel mai bun. Daca o sa cauti la Real, sau ceva, sigur gasesti tot ce-ti trebuie happy
Poti sa folosesti si o masca de par.Eu am o chestie de la Kallos, intr-un recipient roz.O aplici dupa ce te-ai salat cu sampon, pe parul umed, si o lasi vreo 2-3 min, apoi te clatesti.
Cam asta fac eu si am volum la par.Dar acum depinde si de fiecare persoana happy