| PisicutzaCenusie a întrebat:

Hei,cei care joaca farmerama,astazi am intrat pe farmerama si mi-au spus ca jocul e in modificare,sa revin mai tarziu,si asa spun ca este la toti prietenii mei, voi cum credeti ca va fi noul farmerama?!

3 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Pai sigur o sa fie mai fain dar e posibil sa nu schimbe nimic radical. adica doar sa adauge un event, o plansa noua sau ceva de genu.

| PisicutzaCenusie explică:

Voi aveti cont pe joc, haideti sa devenim vecini, userul meu este rizeapetrut*****

| Adddaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai probabil vor sa modifice unele lucruri, n-am idee, probabil o sa fi mai interesant, poate vor apare lucruri noi.Ai rabdare happy Te-am pupat.