| RoxanaAnamaria a întrebat:

Hei! Este adevărat mitul cum că ai fi plătit dacă te uiţi la reclame online? Dacă ştiţi din propria experienţă, v-aş rămâne recunoscătoare!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Adevarat e daca pui tu brandul unei firme pe masina ta te platesc lunar sau iti da o suma cat de cat sa porti reclama o vreme.

| Kaℓi a răspuns:

Te plateste sigur daca esti de acord sa-ti acopere ferestrele cu un banner maaaare cu o reclama. Asta daca locuiesti la un etaj superior intr-o zona circulata.
big grin

| Wøodenpints a răspuns:

De ce te-ar plăti cineva să te uiți la reclame când sunt o mulțime care se uită gratis?
Și da, am auzit și eu de aceste site-uri minune. Dacă te încălzește cu ceva posibilitatea de a câștiga câțiva cenți pe lună ca să te uiți la niște mizerii, n-ai decât.

| Z3R0H0uR a răspuns:

Prin reclame, cred ca te referi la firmele fantoma, care iti ofera un "strat" mic de bani pentru inceput iar apoi de "fraieresc".

| herbil6 a răspuns:

Este o minciuna

| TequilaG a răspuns:

Nu este adevarat, crede-ma. Nu te plateste nimeni pentru asa ceva.